Robienie pieniędzy jest sztuką, praca również jest sztuką, lecz najlepszą sztuką na świecie jest dobry interes.”

 Andy Warhol

Prowadzenie działalności gospodarczej, niezależnie czy jest to mała jednoosobowa firma, czy duże konsorcjum, wymaga wiedzy i doświadczenia z wielu dziedzin. Począwszy od prawa, przez ekonomię, na księgowości, kadrach i marketingu skończywszy. Zdajemy sobie sprawę, z jak wielu problemami borykają się na co dzień, prowadzący działalność gospodarczą. Dlatego też postanowiliśmy stworzyć portal przeznaczony dla biznesu.

 

Kim jesteśmy?

Zespół redakcyjny tworzą specjaliści i dziennikarze z różnych branż, którzy od lat zajmują się szeroko pojętą tematyką biznesową. Nasi dziennikarze to ludzie zainteresowani tematyką ekonomii i prawa, współpracujemy również z ekspertami z różnych branż, aby informacje, które przekazujemy naszym Czytelnikom były sprawdzone i rzetelne. Czerpiemy też wiedzę od specjalistów w danej dziedzinie, jak chociażby http://volante.pl, którzy świadczą usługi o które pytają Państwo nas najczęściej - m.in. wyceny przedsiębiorstw, finansowanie, zakup i sprzedaż spółek. W ten sposób możemy prezentować Państwu rzetelne i aktualne informacje oraz dostarczaj specjalistycznej wiedzy, dzięki czemu mogą Państwo skupić się na prowadzeniu swojego biznesu. 

 

 

 Tematyka portalu

Na naszym portalu będziemy zajmować się wszystkim co związane z prowadzeniem działalności gospodarczej, od urządzenia i sprzątania biura, po zakup odpowiedniego sprzętu, do złożenia rozliczenia rocznego. Właśnie tematyka rozliczeń i księgowości będzie nasz zajmować szczególnie, bowiem w tej materii często pojawiają się kłopoty i trudności podczas prowadzenia własnego biznesu.

 

Szukasz konkretnej wiedzy? Skontaktuj się z nami!

Jeśli jest jakaś tematyka, która nie została poruszona w ramach naszego portalu, a interesuje Was szczególnie - zachęcamy do kontaktu. Weźmiemy pod uwagę wskazówki naszych Czytelników i będziemy rozwijać portal, w kierunku, który Was interesuje.